Explosive Dragon

Ücretsiz Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - Diğer sevilen ürünler
  • Boyut Roleplaying
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AI MING GAME

Explosive Dragon indir. indir kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Oyun, en başarılı çevrimiçi tarayıcı oyunlarından biri olan Wartune'u oluşturan aynı ekip tarafından geliştirildi. Explosive Dragon, ejderha, kudret ve karanlık yaratıklarla dolu bir fantezi dünyasında yarı dönüşlü çok oyunculu savaşlar sunan bir tarayıcı için çevrimiçi bir 3D oyunudur.

Oyuncular, farklı moda öğeleri, bağlar, ejderhalar, kahraman kombinasyonları ve farklı beceriler ve gelişim ağaçları sayesinde karakterlerini kişiselleştirebilirler. Dragon Awaken'ın dünyasının efsanevi kahramanı ol.


Özellikler
Ejderhalar: Her biri bir elementin gücünü içeren ve farklı şekillerde savaşta size yardımcı olacak 6 farklı ejderhanın efendisi ol. Ejderhalar bir savaşın parçası olabilir, Dragon Battle dünyasında kahramanları yönetecek ya da Battle Puanınızı yükseltmek için kahramanlarınıza güçlerini dağıtacak olabilirler. Ayrıca, oyuncular ejderhalarını son hallerine - yüce tanrıçalara - ulaşana dek geliştirebilirler.

Zırhlar: Oyuncular, ejderhaların ateşi tarafından dövülmüş efsanevi zırhları toplayabilir ve bir video sahnesinde dönüşüp yeni güçler elde etmek için onları savaşta harekete geçirebilirler.

Kahramanlar: Karakterler, oyuncuların yanında maceralarına yardım etmek için savaşacak birkaç kahramanın yardımına sahip olacaklar.

Eleştiriler: Ejderha Savaşının dünyası iki gruba ayrılır: Amity ve Supremacy. Bunun bir parçası olmak için bunlardan birine katılın ve savaşta yardımcı olacak diğer oyuncularla tanışın. Fraksiyonunu en güçlü olanı yap ve düşmanlarını yen.

Zindanlar: Farklı malzeme ve ekipman elde etmek için çeşitli zindanlar mevcuttur. Ayrıca, çoklu zindanlar oyuncuların diğer kullanıcılarla oynamasına ve hayatta kalmak için ittifaklar oluşturmasına izin verecektir. Daha zor zindanlara meydan okumak, oyuncuları daha güçlü hale getirecek daha iyi öğelerle ödüllendirecek.

-

Explosive Dragon indir